MISCELLANEOUS / Textiles & Vintage / Kamelväska 9535281

nr 953 5281

Kamelväska

Persian, 54x63, wear, damages.

Persisk, 54x63

Condition: slitage, skador

600

SEK 300

Monday April 6 2015
at 18:37:42